Yazılımcı Abi yayında ! En büyük Firmware paylaşım sitesi

Merhaba ,

Bir çok başarılı paylaşım platformlarımıza Yazılımcı abi web sitemizi de eklemiş bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. 2017 Yılından beri bir çok web sitesi üzerine yaptığımız başarılı SEO senkronizasyon çalışmasının ardından bir dizi paylaşım platformları oluşturmakta ve başarılı işler çıkarmaktayız.

Yazılımcı abi nedir ?

Yazılımcı abi aslına bakarsak Android cihazlar için yazılımlar ve yazılım çözümleri paylaşan bir platformdur ülkemizde aslına bakarsak forumlardan öte gidemeyen sistemler halihazırda mevcut olan platformlarda bir çok noksanlık içermektedir. Yurtdışı menşeili bir çok paylaşım platformu hem ücretli hem kesin çözümler üretemezken ülkemizdeki bu eksikliği gidermek için kurulmuştur. Elimizde mevcut olan Xiaomi , Oppo , Huawei , Samsung , HTC ve bir çok android cihazın yazılımı en kısa sürede siz değerli kullanıcılarımızla paylaşılmaya başlanacaktır.

Ücretli içerik paylaşımı

Sitemizdeki içeriklerin tamamen ücretsiz olarak paylaşılması planlanmaktadır. Erişilebilir Bağlantı paylaşımları ile değerli kullanıcılarımızın iş yükünü hafifletmeyi planlamaktayız. Bağlantılarımıza ek reklamlar alınmayacak yani erişmek istediğiniz linke tıkladığınıza erişiminiz oldukça kısa sürecektir.

İndirme limitleri / Hızları

Bir çok platformumuzda olduğu gibi burada da Google Drive sistemini kullanmayı planlamaktayız . Yandex gibi platformlarda kullanıcının erişimini kısıtlayan bazı problemlerde indirme kotalarıyla karşılaştığımız için Google drive üzerinden paylaşımlarımızı sürdürüyor olacağız burada herhangi bir indirme kısıtlaması olmadığını belirtelim.

Canlı destek / Uzaktan bağlantı

Şayet takdir edersiniz ki yazılım işlemleri bazen oldukça zorlu ve karmaşık olabilmektedir profesyonel danışmanlık ve uygulama alabilmeniz için ileriye dönük olarak uzaktan kurulum / kullanım ve anlatım hizmeti de veriyor olacağız.

Değerli okuyucularımız web sitemiz sizin için kolay erişilebilirlik düşünülerek özenle tasarlandı , Olumlu ve olumsuz gördüğünüz düzeltmemizi istediğiniz kısımları bize destek kısmından ileterek bize yardımcı olabilirsiniz.

Mutlu günler dileriz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir